Zapoznania się
z naszą pełną historię

FLORAMEDIA

Rozwijaj swój biznes

Nasze kreatywne i innowacyjne strategie komunikacyjne umożliwiają naszym klientom rozkwit na wysoce konkurencyjnym rynku. Wyróżnienie się z tłumu jest ważniejsze niż kiedykolwiek; mając to na uwadze, pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych i sprzedażowych – sprawiamy, że marki kwitną.

Floramedia to sprawdzony partner w zakresie wsparcia marketingu roślin i ogrodów. Jesteśmy liderem na rynku druku ogrodniczego i powinniśmy być pierwszym punktem, do którego należy zwrócić się w przypadku punktów sprzedaży, etykiet na rośliny, osłonek na doniczki, opakowań nasion lub innego rodzaju opakowań na rośliny na zamówienie.
Poprzez szerszą grupę Floramedia mamy dostęp do szerokiej gamy badań rynkowych, rozwiązań, trendów i innowacyjnych koncepcji z całej Europy, Ameryki Północnej, Australazji i Azji.

Nasza drukarnia w Holandii pozwala nam zająć się każdym rodzajem produkcji – od najmniejszych etykiet roślinnych po największe POS i opakowania. Nasze studio fotograficzne, zlokalizowane w Boskoop, stawia nas w samym sercu holenderskiej produkcji roślinnej.

NASZ ZEPÓŁ

Ludzie z pasją to podstawa

Nasz zespół składa się z profesjonalnych, zaangażowanych osób z dużym doświadczeniem i wiedzą w zakresie druku ogrodniczego, kreatywnego projektowania, sprzedaży detalicznej i komercyjnej produkcji roślinnej. Jesteśmy przygotowani do realizacji każdego przedsięwzięcia z zakresu poligrafii dla ogrodnictwa.

NOWY WE FLORAMEDIA? Skontaktuj się z nami

Wojciech Bogatko

Dyrektor

+48 601347184
floramedia@floramedia.pl

Agnieszka Albrychiewicz

Obsługa klienta

46 8348620
agnieszka@floramedia.pl

Mariusz Kłąb

Obsługa klienta

46 8348620
mariusz@floramedia.pl

Beata Kowalczyk

Grafik

46 8324731
beata@floramedia.pl

Krzysztof Węgrzynowicz

Grafik

46 8324731
krzysztof@floramedia.pl

PRACUJEMY W NAJBARDZIEJ ZIELONEJ BRANŻY

więc zrównoważony rozwój ma kluczowe znaczenie dla tego, co robimy

csr_world

Posiadamy skuteczny system zarządzania środowiskowego

Nasza siedziba główna i zakład produkcyjny w Westzaan w Holandii są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Używamy własnego, naturalnego źródła wody do ogrzewania i chłodzenia zarówno naszych maszyn, jak i naszego biura, co pozwala nam uniknąć stosowania paliw kopalnych.

csr_recycling

Floramedia ma bardzo surową politykę zarządzania przepływem odpadów

Nasza polityka dotycząca odpadów gwarantuje, że wszystko zostanie poddane recyklingowi. Dla nas obowiązuje jedna prosta zasada: 100% naszych kluczowych surowców, takich jak plastik, folia, papier i tektura, podlega recyklingowi.
Floramedia wykorzystuje również atramenty biodegradowalne. Różnią się one od tradycyjnych atramentów całkowitym brakiem olejów mineralnych. Zamiast tego zastąpiliśmy te składniki olejami roślinnymi.

csr_tree

Posiadamy certyfikat FSC®

Międzynarodowa, niezależna etykieta FSC gwarantuje, że surowce używane do produkcji drewna i papieru pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, z należytą uwagą na ludzi i zwierzęta, które są zależne od tych ważnych siedlisk.

csr_plant

“Zielony” jest w naszym DNA

Pracujemy nad ciągłym ulepszaniem naszej działalności
abyśmy mogli pozytywnie wpływać na lepsze środowisko.

PRACA W FLORAMEDIA

Odkryj różnorodność naszej kultury

Floramedia Group zatrudnia około 260 osób w 9 krajach Europy. Nasi ludzie odgrywają kluczową rolę w realizacji naszej strategii i angażujemy ich we wszystkie aspekty planowania i kierowania Twoimi produktami i projektami.

Tworzymy środowisko pracy, które ceni różnorodność i zapewnia kanały zachęcające do nowych pomysłów i nowych sposobów myślenia. Cenimy dobrą komunikację ze wszystkimi naszymi pracownikami i zachęcamy ich do zgłaszania swoich opinii w celu ulepszania naszych procesów i praktyk.

Wierzymy, że handel detaliczny roślinami i produktami ogrodniczymi będzie odgrywał istotną rolę w rozwoju gospodarczym w nadchodzących latach. Naszą rolą jest zapewnienie, że dostarczamy naszym klientom rozwiązania marketingowe i komunikacyjne w możliwie najbardziej przyjazny dla środowiska i społeczny sposób, jednocześnie maksymalizując wzrost sprzedaży.

CHCESZ BYŚ W NASZYM ZESPOLE?

Nieustannie poszukujemy nowych talentów