Zapoznania się
z naszą pełną historię

FLORAMEDIA

Zielona komunikacja!

Innowacyjne i kreatywne strategie komunikacyjne umożliwiają naszym klientom rozwijać się w wysoce konkurencyjnym rynku. Bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby wyróżniać się z tłumu; mając to na uwadze, zespół Floramedia robi wszystko aby pomóc swoim klientom osiągnąć istotny wzrost. Floramedia jest wiarygodnym partnerem, który zapewnia szerokie wsparcie marketingowe dla swoich klientów. Wyposażony w pogłębioną wiedzę o zielonym rynku i dzisiejszych konsumentach, Floramedia może pomóc wzmocnić twoją pozycję na rynku.

Od 80 lat jesteśmy jednym z czołowych producentów wszystkich twoich ogrodniczych materiałów komunikacyjnych. Drukowanie etykiet roślinnych, osłonki na doniczki, torebki do nasion lub innego rodzaju opakowaniach roślin to nasza specjalność. Dbamy o wszystkie rodzaje druku, począwszy od dużych rozmiarów do wyspecjalizowanych wykończeń związane z pakowaniem; nasz zespół stawia na pierwszorzędną jakość.

NASZ ZEPÓŁ

Doskonałe projekty to decydująca różnica

Floramedia Polska jest częścią Floramedia Group, największego w Europie producenta etykiet do roślin
oraz innych materiałów informacyjno-promocyjnych dla ogrodnictwa.
Posiadamy własny magazyn etykiet oraz opakowań do roślin. Jako jedyna w Polsce firma mamy dostęp do unikalnej kolekcji zdjęć roślin liczącej ponad 200.000 pozycji, która jest stale wzbogacana. Jesteśmy przygotowani do realizacji każdego przedsięwzięcia z zakresu poligrafii dla ogrodnictwa.

NOWY WE FLORAMEDIA? Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami

Wojciech Bogatko

Dyrektor

+48 601347184
floramedia@floramedia.pl

Agnieszka Albrychiewicz

Obsługa klienta

46 8348620
agnieszka@floramedia.pl

Mariusz Kłąb

Obsługa klienta

46 8348620
mariusz@floramedia.pl

PRACUJEMY DLA I Z ZIELONĄ BRANŻĄ

Zrównoważony rozwój jest dla nas oczywisty

csr_world

Mamy skuteczny system zarządzania środowiskowego

W Westzaan, gdzie jest główna siedziba, Floramedia używa własnego źródła naturalnej wody do ogrzewania i chłodzenia zarówno maszyny jak i biura. Pozwala to na uniknięcie stosowania paliw kopalnych, co sprawia, że nasza produkcja nie potzrzebuje węgla.

csr_recycling

Floramedia ma bardzo restrykcyjną politykę zarządzania przepływem ścieków

Polityka ta zapewnia, że wszystko jest poddane recyklingowi. Dla nas jest jedna prosta zasada: 100% naszych kluczowych surowców, takich jak tworzywa sztuczne, folia, papier i tektura, są poddawane recyklingowi. Floramedia również korzysta z tuszów biodegradowalnych. Różnią się one od zwykłych farb z powodu całkowitego braku mineralnych składników olejowych.
W naszych biodegradowalnych tuszach, elementy te zostały zastąpione przez oleje roślinne.

csr_tree

Mamy certyfikat FSC®

Międzynarodowa, niezależna certyfikat FSC gwarantuje, że surowce używane do obróbki drewna i wyrobów
z papieru pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, z należytą uwagą dla ludzi i zwierząt, które zależą od nich.

csr_plant

Zieleń to nasze DNA

Pracujemy, aby stale ulepszać nasze działania tak, aby przyczyniać sią
do poprawy stanu środowiska naturalnego.

PRACA W FLORAMEDIA

Odkryj różnorodność naszej kultury

Zatrudniamy około 260 osób w 9 krajach Europy. Nasi ludzie to główni realizatorzy naszej strategii, dlatego angażujemy ich we wszystkie aspekty planowania i kierunku ich własnej pracy.

Tworzymy środowisko pracy, w którym ceni się różnorodność i umożliwia zgłaszanie nowych pomysłów. Cenimy dobrą komunikację ze wszystkimi naszymi pracownikami i zachęcamy ich prezentowania swoich poglądów w celu poprawy naszych procesów i praktyk.

Wierzymy, że zielony przemysł będzie odgrywać istotną rolę w rozwoju gospodarczym w nadchodzących latach. Naszym zadaniem jest, aby upewnić się, że jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania komunikacyjne dla naszych klientów w sposób jak najbardziej ekologicznie i społecznie odpowiedzialny. Zainteresowany? Proszę skontaktuj się z nami i wybierz kraj z którego pochodzisz.

CHCESZ BYŚ W NASZYM ZESPOLE?

Nieustannie poszukujemy nowych talentów

Pomyśl, że masz wiedzę i chcesz byś zawsze na topie nowinek cyfrowych.

Zgłoś sie do pracy