Studio fotograficzne znajdujące się
w szklarni wypełnione jest wspaniałymi odmianami roślin

Niezliczone uderzające, wysokiej jakości zdjęcia

Odpowiednie zdjęcie to podstawa! Jeżeli chcesz, aby Twój produkt wyróżniał się, dobór właściwego zdjęcia jest niezbędny. I nie ważne czy zdecydujesz się wydrukować go na etykiecie, osłonce doniczki czy pudełku. Dodatkowo, klienci oczekują coraz więcej informacji na temat produktów, które chcą kupić. Interesuje ich okres kwitnienia, pielęgnacja, nawożenie oraz informacje o cięciu. Często chcą wiedzieć również, jakie dania mogą przyrządzić z zakupionych jadalnych roślin. I tu właśnie Floramedia może pomóc!

COPYWRITING

Specjalistyczna wiedza botaniczna we Floramedii jest bardzo cenna, zwłaszcza wtedy gdy copywriter musi znać wszystkie botaniczne szczegóły. Jeśli grupa docelowa jest dobrze poinformowana od razu zauważy, czy autor jest zaznajomiony z tematem. Również Twoi klienci docenią wartość tekstu informacyjnego, który został napisany przez “zielonego” eksperta.

BAZA ZDJECIOWA

Mamy ponad 120 tysięcy zdjęć seryjnych dostępnych online

Jeśli nie masz czasu lub pieniędzy na swoje własne zdjęcia, możesz przejrzeć naszą internetową bazę danych z ponad 210 tysiącami zdjęć, wszystkie zaprojektowane dla ogrodnictwa. Jeśli potrzebujesz zdjęć kwiatów, owoców, produktów ogrodniczych, nastrojowych ujęć, zbliżeń to wszystko to znajdziesz na www.floramedia-picture-library.com w bardzo konkurencyjnej cenie.

Odwiedź naszą bibliotekę obrazów teraz

  • ponad 210,000 zdjęć dostępnych online
  • 1,000 nowych zdjęć jest dodawane co miesiąc
  • łatwe i funkcjonalne wyszukiwanie

FOTOSTUDIO

Floramedia oferuje własną lokalizację, nie mniej niż 1 ha szklarni i szkółki, a także kameralne studio fotograficzne z dziennym oświetleniem, w którym fotografujemy rośliny własne i naszych klientów. W naszym studio możemy robić zdjęcia twoich roślin w najbardziej optymalnych i naturalnych warunkach. Profesjonalne kadrowanie, naturalne i nastrojowe ujęcia roślin, wszystko pod czujnym okiem specjalistów, w tym botaników, fotografików i stylistów.

W Boskoop mamy:

  • około 1,500m2 szklarni
  • 4,000 m2 szkółki kontenerowej

Floramedia posiada największą na świecie bazę zdjęciową, do której corocznie dodawane jest około 13,000 nowych zdjęć. Stare zdjęcia są przeglądane i usuwane tak aby baza zapewniała dostęp do aktualnych i nowoczesnych ujęć roślin i innych produktów ogrodniczych. Floramedia posiada również własne studio fotograficzne, w którym może przygotowywać indywidualne sesje, ma również własną szkółkę o powierzchni 6,000m2 (wewnątrz i na zewnątrz), którą zajmuje się na stałe zatrudniony ogrodnik.

NIE TYLKO NASZE POMOGĄ W ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

Zainteresowani naszymi produktami I usługami… odkryjcie nasz świat

Floramedia rozumie siłę roślin, która łączy ludzi, jednoczy kultury i wzbogac codzienne życie. Dziś jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów udanej zielonej komunikacji. Hodowcy i inne przedsiębiorstwa z zielonej branży znają firmę Floramedia jej produkty i usługi od prawie 80 lat.

A więc z dumą zapraszamy aby odkryć nasze cztery światy.

KREATYWNOŚĆ

Strategia i kreatywność stanowią podstawową bazę pozwalającą na wyróżnienie Twojej marki i wzmocnienie pozycji rynkowej Twoich produktów. Silne, twórcze koncepcje zapewnią Ci lepszą rozpoznawalność i mogą lepiej określić Cię na konkurencyjnym rynku.

Floramedia może pomóc rozwinąć silną strategię sprzedaży produktu. W ostatnich latach Floramedia zebrała ogromną wiedzę i doświadczenie w dostarczaniu twórczych pomysłów. Ta wiedza zapewnia, że nasi klienci mogą się stale rozwijać, co doskonale uzupełnia nasze motto: “rozwijamy Twój biznes”.

MULTIMEDIA

W dzisiejszej cyfrowej erze, usługi internetowe są w pełni zintegrowane z naszym codziennym życiem. Czy Twoja firma jest przygotowana, aby nie pozostawać w tyle za innymi? Jeśli chcesz wyróżniać się na rynku, Twoja firma będzie musiała przyciągnąć uwagę “cyfrowo” i Floramedia może tu pomóc!

Tworzymy, projektujemy, budujemy i wdrażamy sklepy i strony internetowe dla naszych klientów. Poprzez odpowiednie pozycjonowanie upewniamy się, że łatwiej znaleźć Cię w internecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

DRUK

Jeśli szukasz unikalnych i innowacyjnych metod drukowania to Floramedia ma to, czego potrzebujesz! Zapewnimy, że Twoje produkty będą się wyróżniać pośród konkurentów. Nasze wysokiej jakości wydruki, odpowiednio dobrane zdjęcia i treści naprawdę sprawią, że zobaczysz różnicę.

Jesteśmy przygotowani aby drukować wielkie oraz małe nakłady, produkty na specjalne zamówienie. A to wszystko dzięki rzeczowym i wykwalifikowanym pracownikom oraz posiadanej drukarni w której kontrolujemy cały proces od początku do końca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza firma i pracownicy są głęboko zaangażowani w dobro i sukces naszych klientów, co sprawia, że robiąc interesy z Floramedia to zarówno niezapomniane jak i korzystne. Floramedia oferuje ekologiczne rozwiązania oraz bezpośrednią i sprawną obsługę.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z jednym z naszych pracowników

Floramedia, growing your business.