Inspirujące Zielone pomysły
dla ambitnych klientów

Dodamy kolorów do twojego rynku

Strategia i kreatywność stanowią podstawową bazę pozwalającą na wyróżnienie Twojej marki i wzmocnienie pozycji rynkowej Twoich produktów. Silne, twórcze koncepcje zapewnią Ci lepszą rozpoznawalność i mogą lepiej określić Cię na konkurencyjnym rynku. Floramedia może pomóc rozwinąć silną strategię sprzedaży produktu.

W ostatnich latach Floramedia zebrała ogromną wiedzę i doświadczenie w dostarczaniu twórczych pomysłów. Ta wiedza zapewnia, że nasi klienci mogą się stale rozwijać, co doskonale uzupełnia nasze motto: “rozwijamy Twój biznes”.

STRATEGIE MARKETINGOWE

Określenie kierunku oraz wzrostu w handlu detalicznym. Zanim zaczniemy przygotowywać projekt, wspólnie określimy strategię i opis Twojej marki. Czy posiadasz logo? Gdzie chcesz prezentować swoją markę? Jakie są Twoje ambicje? Lub, bardziej ogólnie: do jakiej grupy docelowej chcesz dotrzeć? Od odpowiedzi na te wszystkie pytania, zależeć będzie podstawa projektu, którego można użyć, aby wyróżniać się od reszty rynku.

SPRZEDAŻ DETALICZNA I ROZWÓJ SKLEPU

Popularny sklep zaczyna się od koncepcji, podstawowej idei. Zakupy to nie to samo co kupowanie jedzenia. Zakupy powinny sprawiać przyjemność! Konsumenci oczekują określonej atmosfery w sklepach, a w szczególności zróżnicowania, wrażeń, troski i wsparcia. W skrócie, rozrywki od wejścia do kasy. PWspólnie z naszymi klientami opracowujemy formuły sklepów, które są hitem wśród konsumentów w każdym ich calu.

PROJEKT

Wykorzystaj moc projektowania Styl i komunikacja wzmocni Twój produkt. Działasz, aby stworzyć doskonały produkt: idealne warzywo, piękną roślinę, płodne nasiona lub silne cebulki. Jednak przygotowanie produktu z najwyższej półki to dopiero początek. Aby opracować wyrazistą wizualną tożsamość, potrzebny jest unikalny projekt stworzony w oparciu o jasną koncepcję. Nasze usługi obejmują projektowanie znaczników i opakowań, jak również ekspozycji sklepowych, ulotek i każdego inny rodzaju materiału promocyjnego, wszystko zgodne z marką lub tożsamością korporacyjną. Silna marka i jej silny wizerunek bardziej pomagają twoim produktom wpływać na konsumentów i na pozycję na rynku.

ROZWÓJ PRODUKTU

Przedsiębiorcy z sektora rolnictwa i ogrodnictwa są uznawani za innowatorów. Szczególnie w Holandii, gdzie hodowcy roślin i materiału siewnego od lat kładą nacisk na jakość produktów, ich właściwe opakowanie i dostosowany marketing.

OPRACOWYWANIE PROJEKTU

>Stosując tę samą metodę, jaką wykorzystywaliśmy projektując markę detaliczną (link), rozwijamy podstawy pomysłu na marketing i komunikację omawiając wszystko z naszym klientem. Sięgniemy po charakterystyczne i wyjątkowe wartości Twojej marki i postaramy się ująć to przesłanie w jednym zwięzłym zdaniu. Tożsamość korporacyjna jest ściśle powiązana z marką i wszystko, co będziemy do tego momentu rozwijać musi być z nią zgodna.

Specjaliści z Floramedia mogą pomóc Ci dokonać istotnych zmian na rynku. Niech nasz kreatywny zespół zainspiruje i zaskoczy Cię; nie wahaj się omówić z nimi Twoich oczekiwań biznesowych i trendów rynkowych. Przekonasz się, że może on szybko dostarczyć nowych informacji, które na zawsze zmienią Twoją firmę, markę i produkt!

NIE TYLKO NASZE USŁUGI POMOGĄ ROZWIJAĆ SIE TWOJEJ FIRMIE

Zainteresowani naszymi produktami I usługami… odkryjcie nasz świat

Floramedia rozumie siłę roślin, która łączy ludzi, jednoczy kultury i wzbogac codzienne życie. Dziś jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów udanej zielonej komunikacji. Hodowcy i inne przedsiębiorstwa z zielonej branży znają firmę Floramedia jej produkty i usługi od prawie 80 lat.

A więc z dumą zapraszamy aby odkryć nasze cztery światy.

PODSTAWA

Odpowiednie zdjęcie to podstawa! Jeżeli chcesz, aby Twój produkt wyróżniał się, dobór właściwego zdjęcia jest niezbędny. I nie ważne czy zdecydujesz się wydrukować go na etykiecie, osłonce doniczki czy pudełku.

Dodatkowo, klienci oczekują coraz więcej informacji na temat produktów, które chcą kupić. Interesuje ich okres kwitnienia, pielęgnacja, nawożenie oraz informacje o cięciu.

MULTIMEDIA

W dzisiejszej cyfrowej erze, usługi internetowe są w pełni zintegrowane z naszym codziennym życiem. Czy Twoja firma jest przygotowana, aby nie pozostawać w tyle za innymi? Jeśli chcesz wyróżniać się na rynku, Twoja firma będzie musiała przyciągnąć uwagę “cyfrowo” i Floramedia może tu pomóc!

Tworzymy, projektujemy, budujemy i wdrażamy sklepy i strony internetowe dla naszych klientów. Poprzez odpowiednie pozycjonowanie upewniamy się, że łatwiej znaleźć Cię w internecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

DRUK

Jeśli szukasz unikalnych i innowacyjnych metod drukowania to Floramedia ma to, czego potrzebujesz! Zapewnimy, że Twoje produkty będą się wyróżniać pośród konkurentów. Nasze wysokiej jakości wydruki, odpowiednio dobrane zdjęcia i treści naprawdę sprawią, że zobaczysz różnicę.

Jesteśmy przygotowani aby drukować wielkie oraz małe nakłady, produkty na specjalne zamówienie. A to wszystko dzięki rzeczowym i wykwalifikowanym pracownikom oraz posiadanej drukarni w której kontrolujemy cały proces od początku do końca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza firma i pracownicy są głęboko zaangażowani w dobro i sukces naszych klientów, co sprawia, że robiąc interesy z Floramedia to zarówno niezapomniane jak i korzystne. Floramedia oferuje ekologiczne rozwiązania oraz bezpośrednią i sprawną obsługę.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z jednym z naszych pracowników

Floramedia, growing your business.