FloralinQ

zielona inspiracja na smartfonie

Te zabawne, blokowe kwadraty – QR kody – są idealnym rozwiązaniem aby bezpośrednio powiązać klientów z Twoimi produktami. Kody QR pozwalają klientom, wywołać dodatkowe informacje dotyczące produktu na swoich smartfonach dokładnie wtedy kiedy chcą. Oferują one doskonałą okazję, aby wzbogacić Twoje produkty z doświadczeniem użytkownika online i przez wprowadzenie kodu QR na opakowaniu, można dostarczyć wskazówek, inspirować i łączyć je z innymi produktami lub złożyć ofertę specjalną.

Twoi klienci będą zachwyceni naszą wspaniałą bazą roślin

FloralinQ zapewnia swoim klientom dostęp do ogromnej bazy inspiracji i informacji o ponad 16.000 roślin, takich jak właściwa pielęgnacja, porady i ciekawostki, materiały graficzne HR, filmy instruktażowe i ilustracje z różnymi etapami wzrostu. Obecnie pracujemy nad ulepszoną wersją FloralinQ, która obejmie profesjonalne porady o pielęgnacji roślin, rozpoznawanie zdjęć i możliwość umieszczenia produktów w rzeczywistości wirtualnej, między innymi produktami.

Bezpośrednie
zaangażowanie klientów
Zbieranie
doświadczeń klientów
Pobudzanie procesu
sprzedaży
Klienci uwielbiają naszą
rozszerzającą sie bazę zdjęciową

Jak działa FloralinQ?

1. Konsument używa swojego smartfona, aby zeskanować kod QR z Twojego produktu.
2. FloralinQ przekierowuje Twojego klienta do specjalnej strony internetowej tego produktu.
3. Klient otrzymuje inspirujące i pełne informacje audiowizualne.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o możliwościach oferowanych przez kody QR, aby wzbogacić swoje doświadczenia obsługi klientów, prosimy o kontakt z naszymi ekspertami.

Czy chcesz się tym podzielić z innymi?