Pokaż kim jesteś

używając odpowiednich materiałów

Wygląd drukowanych materiałów jest częściowo określony przez użyte do tego tworzywo, dlatego musi to być zrobione bardzo starannie. Poza tym, użyty materiał może wiele powiedzieć. Na przykład materiały wysokiej jakości sugerują luksus i i klasę, natomiast biodegradowalne podkreślają Twoje poczucie odpowiedzialności społecznej. Pracując razem, zawsze wybierzemy najlepszą opcję.

Pracujemy na szerokiej gamie materiałów, więc wybór jest ogromny.
Zanim dokonasz wyboru, omawiamy z tobą ich specyficzne zalety i wady.

Zawsze dostępne
najlepsze rozwiązania
Certyfikat FSC®
Nadają się do
recyklingu I biodegradacji
Pomożemy ci
wybrać mądrze

Najpopularniejszymi materiałami są:

Karton (tektura) & Papier

Mamy tektury i papier we wszystkich kształtach i rozmiarach oraz zapewniamy certyfikat FSC®. Jest to międzynarodowy certyfikat wykazujący, że drewno i papier pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, czyli bezpieczny dla ludzi i zwierząt zależnych od danego lasu.

Polipropylen

Ten wysoce odporny na rozerwanie materiał jest często stosowany do etykiet z zaczepem (tzw. click system) oraz tych, które będą składane. Dysponujemy trzema standardowymi grubościami: 0.28mm, 0,39 mm i 0.48mm. Etykiety z polipropylenu mogą łatwo być poddane recyklingowi razem z polipropylenowymi doniczkami do roślin. Można również zdecydować się na propylen z recyklingu, choć nie oferujemy tego w standardzie.

Polistyren

Zalecamy polistyren do etykiet wtykanych. Jego zaletą jest duża sztywność, co zdecydowanie ułatwia wpychanie go bezpośrednio w podłoże. Jest dostępny w grubościach od 0,39 mm lub 0.48mm. Polistyren jest także łatwy w recyklingu.

Płyta ECO B500

Ten stabilny materiał jest pokryty organicznym plastikiem po obu stronach. Jest to doskonały wybór, jeśli szukasz w pełni biodegradowalnego materiału wodoodpornego.

ECO35

Czy szukasz przyjaznego dla środowiska materiału, który nie wpłynie na odbiór Twojej firmy? Ten wysokiej jakości materiał z odzysku jest do tego idealny. Wygląda jak plastik i nie ulega biodegradacji, ale jest za to w 100% z recyklingu, który Floramedia zdecydowanie wspiera. Jesteśmy w stanie segregować nasze odpady i przeznaczać je do powtórnego przetworzenia.

Czy chcesz się tym podzielić z innymi?