Wykorzystaj maksymalnie potencjał Internetu

Z naszymi indywidualnymi rozwiązaniami

Firma medialne, która jest aktywna w Internecie od prawie 20 lat jest oczywiście najlepszym źródłem informacji związanych z Internetem. I jako taka firma, weszliśmy na arenę internetową z powrotem w 2012 roku wraz z uruchomieniem udanej platform Tuinen.nl. Od tego czasu, dalej rozwijamy naszą wiedzę w innych aplikacjach internetowy wraz z tym liderem informacji ogrodniczej. Dla naszych klientów, projektujemy, budujemy i utrzymujemy strony internetowe i aplikacje, które odwiedzają miliony zadowolonych gości rocznie. Jesteśmy również szcząśliwi, mogąc dalej zwiększać Twój sukces.

Szeroka gama produktów i usług internetowych

Czy jesteś zainteresowany aby uruchomić i rozwijać gry internetowe, kampanie reklamowe, strony internetowe, aplikacje mobilne i programy lojalnościowe? Nasze rozumienie e-handlu, marketingu internetowego, mediów społecznościowych, oraz treści i oprogramowania zabierze Cię dalej. Ponadto, nie boimy się tworzyć innowacyjnych i przełomowych dzieł! Na przykład, opracowaliśmy specjalne rozwiązania cyfrowe Asset Management dla kwiaciarstwa, które pozwoliło bardzo łatwo i skutecznie zarządzać wszystkimi rodzajami treści online.

TUINEN.NL

Tuinen.nl pozwala wejść w dialog z Twoimi klientami. Ta platforma internetowa tworzy prawdziwą społeczność, gdzie można dostarczać informacji i bezpośrednio je otrzymywać od innych użytkowników.!

FLORALINQ

FloralinQ zapewnia swoim klientom dostęp do ogromnej bazy inspiracji i informacji o ponad 16.000 roślin, takich jak właściwa pielęgnacja, porady i ciekawostki, materiały graficzne HR, filmy instruktażowe i ilustracje z różnymi etapami wzrostu. Obecnie pracujemy nad ulepszoną wersją FloralinQ, która obejmie profesjonalne porady o pielęgnacji roślin, rozpoznawanie zdjęć i możliwość umieszczenia produktów w rzeczywistości wirtualnej, między innymi produktami.

PROJEKT STRON

Ciekawe projekty stron internetowych: jeśli Twoim klientom spodoba się Twoja strona internetowa, chętnie zostaną na niej dłużej. Jak często opuszczasz witryny internetowe, ponieważ nie znalazłeś tego czego szukałeś? Bardzo często. Jest to podręcznikowy przypadek straconej szansy, i tego za wszelką cenę należy unikać! Rozwiązaniem jest inteligentne, intuicyjne środowisko www i Floramedia jest w stanie zapewnić Państwu kompletne, strony internetowe nakierowane na klienta.

CONSULTING

Komunikacja online, lokalizacja, przesyłki reklamowe lub aplikacje – wszystkie one są wewnętrznie podłączone do Twoich działań. Czasami, tak jak w przypadku sklepu internetowego, który jest wskazaną sprawą, trzeba być bardzo ostrożnym przy opracowywaniu narzędzi multimedialnych, ponieważ wymagają one wiedzy i doświadczenia.

HOSTING

Twoja strona internetowa, aplikacje lub inne dodatki internetowe musi być zawsze dostępne bez problemów. To stawia ogromne wymagania w stosunku do podstawowej infrastruktury IT, ale jesteśmy bardzo chętni do ich spełnienia. Jako firma hostingowa w sercu i duszy, mamy własne serwery na jednym z największych i najbardziej bezpiecznych centrów danych w Europie. Gwarantujemy najlepszy hosting na warunkach bardzo konkurencyjnych.

…to może być również twój sukces

Ciągłe zmiany zachodzące w Internecie, zmuszają nas aby tworzyć nowe innowacje i nowe sposoby wiązania naszych gości do nas. Dołącz do nas i skorzystaj z naszej bogatej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie, i Ty też możesz poszerzyć towje grupy docelowe.

NIE TYLKO NASZE MULTIMEDIA POMOGĄ ROZWIJAĆ SIE TWOJEJ FIRMIE

Zainteresowani naszymi produktami I usługami… odkryjcie nasz świat

Floramedia rozumie siłę roślin, która łączy ludzi, jednoczy kultury i wzbogac codzienne życie. Dziś jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów udanej zielonej komunikacji. Hodowcy i inne przedsiębiorstwa z zielonej branży znają firmę Floramedia jej produkty i usługi od prawie 80 lat.

A więc z dumą zapraszamy aby odkryć nasze cztery światy.

PODSTAWA

Odpowiednie zdjęcie to podstawa! Jeżeli chcesz, aby Twój produkt wyróżniał się, dobór właściwego zdjęcia jest niezbędny. I nie ważne czy zdecydujesz się wydrukować go na etykiecie, osłonce doniczki czy pudełku.

Dodatkowo, klienci oczekują coraz więcej informacji na temat produktów, które chcą kupić. Interesuje ich okres kwitnienia, pielęgnacja, nawożenie oraz informacje o cięciu.

KREATYWNOŚĆ

Strategia i kreatywność stanowią podstawową bazę pozwalającą na wyróżnienie Twojej marki i wzmocnienie pozycji rynkowej Twoich produktów. Silne, twórcze koncepcje zapewnią Ci lepszą rozpoznawalność i mogą lepiej określić Cię na konkurencyjnym rynku.

Floramedia może pomóc rozwinąć silną strategię sprzedaży produktu. W ostatnich latach Floramedia zebrała ogromną wiedzę i doświadczenie w dostarczaniu twórczych pomysłów. Ta wiedza zapewnia, że nasi klienci mogą się stale rozwijać, co doskonale uzupełnia nasze motto: “rozwijamy Twój biznes”.

DRUK

Jeśli szukasz unikalnych i innowacyjnych metod drukowania to Floramedia ma to, czego potrzebujesz! Zapewnimy, że Twoje produkty będą się wyróżniać pośród konkurentów. Nasze wysokiej jakości wydruki, odpowiednio dobrane zdjęcia i treści naprawdę sprawią, że zobaczysz różnicę.

Jesteśmy przygotowani aby drukować wielkie oraz małe nakłady, produkty na specjalne zamówienie. A to wszystko dzięki rzeczowym i wykwalifikowanym pracownikom oraz posiadanej drukarni w której kontrolujemy cały proces od początku do końca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza firma i pracownicy są głęboko zaangażowani w dobro i sukces naszych klientów, co sprawia, że robiąc interesy z Floramedia to zarówno niezapomniane jak i korzystne. Floramedia oferuje ekologiczne rozwiązania oraz bezpośrednią i sprawną obsługę.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z jednym z naszych pracowników

Floramedia, growing your business.