Najpiękniejsze odcienie zieleni

prosto z wiodących drukarek botanicznych w Holandii

Floramedia jest bez wątpienia wiodącym specjalistą w projektowaniu graficznym dla sektora botanicznego. Dzięki naszym rozległym i nowoczesnym zakładom produkcyjnym jesteśmy w stanie z łatwością podejmować wszelkie zamówienia projektów graficznych. Nasze maszyny oraz system pracy są w pełni nastawione na jak najlepszą wydajność drukowanych materiałów. Dlatego też możesz oczekiwać, że Twoje zamówienie zostanie wykonane szybko i bezbłędnie.

W tym celu wszystkie nasze działy ściśle ze sobą współpracują, a nasze branże znajdują pod jednym dachem. Nasze główne założenia zostały zoptymalizowane, aby funkcjonować bez tracenia cennego czasu, a sam proces jest krótki i bardzo efektywny.

OBSŁUGA KLIENTA & WSPARCIE DRUKOWANIA

W Holandii branżę marketingu tworzy wiele twórczych umysłów, ale jak wielu z nich naprawdę rozumie swoich klientów? Zielony sektor to zupełnie nowy wymiar komunikacji z klientem. Jeśli chcesz się wyróżniać w tym zakresie, trzeba podejść do źródła, podobnie jak Floramedia. Jesteśmy w pełni wyspecjalizowani w „zielonej” komunikacji. Znamy plusy i minusy świata roślin, nasion i cebulek jak żadna inna firma.

MATERIAŁY

Wygląd drukowanych materiałów jest częściowo określony przez użyte do tego tworzywo, dlatego musi to być zrobione bardzo starannie. Poza tym, użyty materiał może wiele powiedzieć. Na przykład materiały wysokiej jakości sugerują luksus i i klasę, natomiast biodegradowalne podkreślają Twoje poczucie odpowiedzialności społecznej. Pracując razem, zawsze wybierzemy najlepszą opcję.

Nasz całkowicie klimatyzowany, 12-metrowej wysokości magazyn jest w pełni wyposażony w potrzebne materiały, więc wszystko co konieczne mamy pod ręką, nawet w krótkim czasie. Do druku używamy wielu maszyn drukarskich Heidelberg, stosując lakier UV, by kolejne etapy twórcze móc zaczynać od razu.

WYKOŃCZENIE

Kupić czy nie kupić? Klienci często decydują w ułamku sekundy, słuchając serca, a nie rozumu. Czy produkt dobrze się prezentuje? Czy informacja ma sens? Czy jest to marka, która budzi zaufanie? Jeżeli wszystkie powyższe elementy są w porządku, jest prawie pewne, że klient instynktownie wybierze dany produkt, a my zrobimy wszystko, co tylko możemy, aby wzbudzić jego zaufanie. Jednakże uważamy, że doskonałe drukowanie we własnym zakresie nie jest wystarczające.

TRANSPORT

Dla Floramedia, materiały gotowe na czas to nic nowego, ale upewniamy się także, że wszystko jest w porządku nawet po dostawie. Od magazynowania do transportu i od obsługi do lokalnej dystrybucji, możesz być pewien, że uda nam się zrealizować nawet najbardziej skomplikowane procesy bez żadnych przeszkód.

Nasz dział logistyczny upewni Cię, że od momentu gdy wydruk jest skończony, do momentu gdy materiały są bezpiecznie przechowywane w naszym magazynie, a wreszcie gdy dotrą do Ciebie, zawsze traktujemy je z najwyższą starannością. Naszym celem jest niezawodność dostaw. Ponieważ nie zaakceptujemy niczego gorszego, ty nie spodziewaj się mniej.

Złożony proces produkcji oraz życzenia i preferencje klienta są kluczowe dla naszej logistyki wewnętrznej, dzięki czemu możemy szybko realizować zamówienia. W skrócie, lata doświadczeń Floramedia połączone z naszymi działami produkcyjnymi potwierdzają posiadaną przez nas odpowiednią wiedzę do wykonywania zleceń.

Nasze lokale w nowej dzielnicy przemysłowej Hoogtij, doskonale usytuowane w Westzaan, są łatwo dostępne.

NIE TYLKO NASZE USŁUGI DRUKARSKIE POMOGĄ ROZWIJAĆ SIE TWOJEJ FIRMIE

Zainteresowani naszymi produktami I usługami… odkryjcie nasz świat

Floramedia rozumie siłę roślin, która łączy ludzi, jednoczy kultury i wzbogac codzienne życie. Dziś jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów udanej zielonej komunikacji. Hodowcy i inne przedsiębiorstwa z zielonej branży znają firmę Floramedia jej produkty i usługi od prawie 80 lat.

A więc z dumą zapraszamy aby odkryć nasze cztery światy.

PODSTAWA

Odpowiednie zdjęcie to podstawa! Jeżeli chcesz, aby Twój produkt wyróżniał się, dobór właściwego zdjęcia jest niezbędny. I nie ważne czy zdecydujesz się wydrukować go na etykiecie, osłonce doniczki czy pudełku.

Dodatkowo, klienci oczekują coraz więcej informacji na temat produktów, które chcą kupić. Interesuje ich okres kwitnienia, pielęgnacja, nawożenie oraz informacje o cięciu.

KREATYWNOŚĆ

Strategia i kreatywność stanowią podstawową bazę pozwalającą na wyróżnienie Twojej marki i wzmocnienie pozycji rynkowej Twoich produktów. Silne, twórcze koncepcje zapewnią Ci lepszą rozpoznawalność i mogą lepiej określić Cię na konkurencyjnym rynku.

Floramedia może pomóc rozwinąć silną strategię sprzedaży produktu. W ostatnich latach Floramedia zebrała ogromną wiedzę i doświadczenie w dostarczaniu twórczych pomysłów. Ta wiedza zapewnia, że nasi klienci mogą się stale rozwijać, co doskonale uzupełnia nasze motto: “rozwijamy Twój biznes”.

MULTIMEDIA

W dzisiejszej cyfrowej erze, usługi internetowe są w pełni zintegrowane z naszym codziennym życiem. Czy Twoja firma jest przygotowana, aby nie pozostawać w tyle za innymi? Jeśli chcesz wyróżniać się na rynku, Twoja firma będzie musiała przyciągnąć uwagę “cyfrowo” i Floramedia może tu pomóc!

Tworzymy, projektujemy, budujemy i wdrażamy sklepy i strony internetowe dla naszych klientów. Poprzez odpowiednie pozycjonowanie upewniamy się, że łatwiej znaleźć Cię w internecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza firma i pracownicy są głęboko zaangażowani w dobro i sukces naszych klientów, co sprawia, że robiąc interesy z Floramedia to zarówno niezapomniane jak i korzystne. Floramedia oferuje ekologiczne rozwiązania oraz bezpośrednią i sprawną obsługę.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z jednym z naszych pracowników

Floramedia, growing your business.